صدور آنلاین بیمه کرونا

خرید آنلاین بیمه نامه حوادث و کرونا

بیمه کرونای سامان از ابتکارهای ویژه بیمه سامان است که با توجه به نیاز روز جامعه و با تکیه به تخصص در امور بیمه برای رفع دل‌نگرانی‌های مردم در رابطه با هزینه‌های درمانی بیماری کرونا ایجاد شده است.

این روزها همه ما دست به عصا هستیم و برای حضور در محل کار و یا خرید، جوانب احتیاط را رعایت می‌کنیم. توصیه‌های پزشکان درباره استفاده از ماسک و دستکش، نکاتی است که مدام تکرار می‌شود تا مبادا فراموشمان شود. به خصوص همراه داشتن مواد ضدعفونی کننده دست در روزهای کرونایی از هر چیزی واجب‌تر است.

برای همین همه باید دست به عصا باشیم و خود را همه جوره در برابرش مسلح کنیم و در کنار احتیاط و رعایت نکات بهداشتی، برای احتمال ابتلا به کرونا هم فکری کنیم.
درمان کرونا، چندان کم‌هزینه نیست و در طول دوره بیماری که شاید طولانی هم باشد، باید به فکر هزینه‌های دارویی و درمانی باشیم. اگر بیمه‎های تکمیلی و یا حتی بیمه درمانی ندارید، نگران هزینه‎های درمانی بیماری کرونا نباشید. با خرید بیمه کرونا خیالتان را بابت هزینه‌های ابتلای احتمالی به بیماری کووید-۱۹ آسوده باشد. با پرداخت هزینه‌ای اندک و خرید «بیمه کرونای سامان»، دیگر نگرانی درباره هزینه‌های درمانی نخواهید داشت.
لازم نیست برای خرید «بیمه کرونای سامان» از خانه خارج شوید. درخانه بمانید و با استفاده از لینک ذیل این بیمه را به صورت آنلاین برای خود و اعضای خانواده‌تان خریداری کنید و تحت پوشش «بیمه کرونای سامان» قرار بگیرید.

جهت خرید و صدور بیمه نامه کلیک کنید.

راهنمای شما در طول ثبت بیمه نامه ۰۹۱۲۲۶۸۸۰۱۹ درستان


× مشاوره آنلاین